WEDSTRIJD
15.11.21 | Kwalif. | Alexis Boureau | Maxime Dubouch | 2-6, 6-1, 10-8 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
25.04.96, 28 Jaar
17119 $
25.04.96, 28 Jaar
17119 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
11.08.03, 20 Jaar
11.08.03, 20 Jaar
Alexis Boureau vs. Maxime Dubouch - onderlinge wedstrijden
15.11.21 | Kwalif. | Alexis Boureau | Maxime Dubouch | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Alexis Boureau form & Maxime Dubouch form
Alexis Boureau - laatste wedstrijden
M15 Veigy - Carpet | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 1-2, - Alexis Boureau - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Simon Freund | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Berquier | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jeremy Jahn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Michal Mikula | 7-63, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Tristan Piombo | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Deleersnyder | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Maxime Dubouch - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-70, 12-14 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 7-5, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Deflandre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-77, 0-3, - Maxime Dubouch - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Cislo | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Jonathan Backman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Henry Lieberman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Cesar Bouchelaghem | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Loan Lestir | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Donnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Mineo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Stoica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Maxime Mora | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Daniel Damian | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eadwyn Bacar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 7-63, 2-5, - Maxime Dubouch - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florian Broska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Vito Tonejc | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail |