WEDSTRIJD
19.10.21 | 1e ronde | Alexis Galarneau | Enrique Pena | 6-1, 6-1 | Bogota Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alexis Galarneau | Enrique Pena | |
1e Service % | 22/35 (63%) | 32/45 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/22 (82%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/13 (85%) | 5/13 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/45 (56%) | 6/35 (17%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Enrique Pena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexis Galarneau | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Enrique Pena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexis Galarneau | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Enrique Pena | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Alexis Galarneau | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Enrique Pena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alexis Galarneau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Enrique Pena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexis Galarneau | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Enrique Pena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexis Galarneau | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Enrique Pena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexis Galarneau | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 | Enrique Pena | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Colombia
26.03.04, 20 Jaar
10173 $
26.03.04, 20 Jaar
10173 $
Alexis Galarneau vs. Enrique Pena - onderlinge wedstrijden
19.10.21 | 1e ronde | Alexis Galarneau | Enrique Pena | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Bogota Challenger | Clay |
Alexis Galarneau form & Enrique Pena form
Alexis Galarneau - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Quentin Halys | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Brandon Holt | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 7-65, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Denis Kudla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Lorenzo Sonego | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-710, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Bjorn Fratangelo | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Philip Sekulic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Omar Jasika | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Kei Nishikori | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Enrique Pena - laatste wedstrijden
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Evans | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Leo Vithoontien | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Santiago Amante Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 4-6, 6-4, 15-13 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Pestana | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Arequipa - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Patricio De La Gala Pinto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Cash Hanzlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Soto | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Kristijan Juhas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Piatrouski | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Francesco Scarpa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Kravec | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
11.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Juan Estevez | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darwin Andres Macias Elizalde | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |