WEDSTRIJD
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Ali Habib | Matej Galik | 3-6, 6-3, 10-4 | M15 Zlatibor | Clay |
STATISTIEKEN
United Kingdom
26.11.02, 21 Jaar
26.11.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
10.06.02, 21 Jaar
10.06.02, 21 Jaar
Ali Habib vs. Matej Galik - onderlinge wedstrijden
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Ali Habib | Matej Galik | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Zlatibor | Clay |
Ali Habib form & Matej Galik form
Ali Habib - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Vardan Manukyan | 6-2, 1-0, Vardan Manukyan - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. George Gregoriou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
19.01.24 Halve finale | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 Kwartfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Issei Okamura | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Pierre Delage | 1-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 1-0, Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daksh Prasad | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Ivan Sodan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Pietro Orlando Fellin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karam Hatamleh | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Artem Podorozhnyi | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 0-3, - Ali Habib - scratch | wedstrijd detail |
Matej Galik - laatste wedstrijden
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erwin Troebinger | 6-0, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | - Matej Galik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Lukman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Federico Lucini | 7-62, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 7-613, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Mikkelsen | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Matyas Fuele | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Botond Kisantal | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-73, 0-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Borsos | 3-1, Gabor Borsos - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Betesh | 7-65, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 3-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Blazej Sopolinski | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 6-70, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail |