WEDSTRIJD
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Alibek Kachmazov | Peter Samosi | 6-2, 6-1 | M25 Wroclaw | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
30.11.98, 25 Jaar
30.11.98, 25 Jaar
Alibek Kachmazov vs. Peter Samosi - onderlinge wedstrijden
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Alibek Kachmazov | Peter Samosi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Wroclaw | Clay |
Alibek Kachmazov form & Peter Samosi form
Alibek Kachmazov - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Hugo Soares | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Adrien Gobat | Adrien Gobat - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 1-4, - Alibek Kachmazov - scratch | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-64, 3-6, 0-1, - Alibek Kachmazov - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. David Goffin | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-4, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-71, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Polmans | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Damir Dzumhur | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail |
Peter Samosi - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Matuszewski | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Florenta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Csongor Hejjas | 7-65, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Velik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Palecek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Opatija - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Karlo Ban | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-712, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Lahky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Lahky | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Zdzuj | 6-73, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuichiro Inui | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Becuzzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail |