WEDSTRIJD
14.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Altug Celikbilek | Andrea Arnaboldi | 6-4, 6-4 | Ortisei Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Altug Celikbilek | Andrea Arnaboldi | |
1e Service % | 28/61 (46%) | 29/57 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/28 (93%) | 19/29 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/33 (55%) | 18/28 (64%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/57 (35%) | 17/61 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/118 (54%) | 54/118 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 15 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Altug Celikbilek | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Altug Celikbilek vs. Andrea Arnaboldi - onderlinge wedstrijden
24.01.23 | Kwalif. | Andrea Arnaboldi | Altug Celikbilek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Ottignies Louvain | I. hard |
14.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Altug Celikbilek | Andrea Arnaboldi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
Altug Celikbilek form & Andrea Arnaboldi form
Altug Celikbilek - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |
Andrea Arnaboldi - laatste wedstrijden
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |