WEDSTRIJD
17.08.20 | 1e ronde | Altug Celikbilek | Tim Handel | 4-6, 6-3, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Altug Celikbilek | 1-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-2 | Tim Handel | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Altug Celikbilek | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Tim Handel | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Tim Handel | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Tim Handel | |
0-0 | ||
Altug Celikbilek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-1 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
4-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Tim Handel | |
0-0 | ||
Altug Celikbilek | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Altug Celikbilek | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Altug Celikbilek | 2-3 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
3-3 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Altug Celikbilek | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
4-4 | Tim Handel | |
0-0 | ||
Altug Celikbilek | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 | Tim Handel | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Altug Celikbilek vs. Tim Handel - onderlinge wedstrijden
17.08.20 | 1e ronde | Altug Celikbilek | Tim Handel | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Altug Celikbilek form & Tim Handel form
Altug Celikbilek - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |
Tim Handel - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |