WEDSTRIJD
09.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | M15 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
11.08.00, 23 Jaar
11.08.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
12.08.03, 20 Jaar
12.08.03, 20 Jaar
Alvaro Saez-Royuela Ariza vs. Elijah Poritzky - onderlinge wedstrijden
09.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Palmanova | Clay |
Alvaro Saez-Royuela Ariza form & Elijah Poritzky form
Alvaro Saez-Royuela Ariza - laatste wedstrijden
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 Kwalif. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Donostia - Clay | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Elijah Poritzky - laatste wedstrijden
M25 Southaven - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Rock | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Mizrahi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Thomas George | 2-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Dallas - I. hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Matthew Vos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Huntsville - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Tristan Mccormick | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Vincent Rettke | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. David Krasner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eli Stephenson | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Will Mayew | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Vos | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Memphis - Hard | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Garrett Johns | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Pranav Kumar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Sock | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Jody Maginley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Lorenzo Claverie | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Peter Kuszynski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Simeunovic | 6-0, 1-0, Stefan Simeunovic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iacopo Sada | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Vernier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |