WEDSTRIJD
16.09.19 | 1e ronde | Andrea Arnaboldi | Carlos Boluda-Purkiss | 7-5, 2-0, - scratch | Biella Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Arnaboldi | Carlos Boluda-Purkiss | |
1e Service % | 30/47 (64%) | 26/53 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 17/26 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/53 (45%) | 14/47 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Arnaboldi vs. Carlos Boluda-Purkiss - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 1e ronde | Andrea Arnaboldi | Carlos Boluda-Purkiss | 7-5, 2-0, Carlos Boluda-Purkiss - scratch | wedstrijd detail | Biella Challenger | Clay |
21.05.12 | 2e ronde | Andrea Arnaboldi | Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Spain F13 | Clay |
Andrea Arnaboldi form & Carlos Boluda-Purkiss form
Andrea Arnaboldi - laatste wedstrijden
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Carlos Boluda-Purkiss - laatste wedstrijden
M15 Valldoreix - Clay | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
11.10.19 2e ronde | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |