WEDSTRIJD
19.10.21 | 1e ronde | Andrea Arnaboldi | Jay Clarke | 6-3, 3-6, 6-3 | Losinj Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Arnaboldi | Jay Clarke | |
1e Service % | 64/100 (64%) | 57/84 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/64 (59%) | 39/57 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/36 (67%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 2/13 (15%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/84 (39%) | 38/100 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/184 (52%) | 89/184 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jay Clarke | |
0-0, 0-30, 0-40, 40-A | ||
Andrea Arnaboldi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andrea Arnaboldi | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andrea Arnaboldi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Arnaboldi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Andrea Arnaboldi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
5-3 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Arnaboldi vs. Jay Clarke - onderlinge wedstrijden
19.10.21 | 1e ronde | Andrea Arnaboldi | Jay Clarke | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Losinj Challenger | Clay |
Andrea Arnaboldi form & Jay Clarke form
Andrea Arnaboldi - laatste wedstrijden
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Jay Clarke - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Matej Dodig | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 7-69, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Sandro Kopp | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Petr Brunclik | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 7-64, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 7-62, 3-0, Gian Marco Moroni - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 6-3, 1-4, - Jay Clarke - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |