WEDSTRIJD
10.09.19 | 2e ronde | Andrea Collarini | Corentin Denolly | 5-0, - scratch | Banja Luka | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Collarini | Corentin Denolly | |
1e Service % | 8/11 (73%) | 12/19 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 7/8 (88%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/3 (33%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 13/19 (68%) | 3/11 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 21/30 (70%) | 9/30 (30%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Corentin Denolly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Collarini | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-0 | Corentin Denolly | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Collarini | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Corentin Denolly | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Collarini vs. Corentin Denolly - onderlinge wedstrijden
10.09.19 | 2e ronde | Andrea Collarini | Corentin Denolly | 5-0, Corentin Denolly - scratch | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay |
22.07.19 | 1e ronde | Andrea Collarini | Corentin Denolly | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Prague Challenger | Clay |
03.03.17 | Kwartfinale | Andrea Collarini | Corentin Denolly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | USA F9 | Clay |
26.02.17 | Finale | Andrea Collarini | Corentin Denolly | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | USA F8 | Clay |
14.02.17 | 1e ronde | Andrea Collarini | Corentin Denolly | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | USA F7 | Clay |
Andrea Collarini form & Corentin Denolly form
Andrea Collarini - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Corentin Denolly - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, - Corentin Denolly - scratch | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Max Houkes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Denys Klok | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Johan Nikles | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Omar Brigida | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Gallo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Nathan Seateun | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Toufik Sahtali | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Max Alcala Gurri | 6-76, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-74, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emilien Voisin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Calin Manda | 4-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |