WEDSTRIJD
25.02.20 | Kwalif. | Andrea Gola | Mirko Martinez | 6-3, 1-6, 11-9 | M25 Trento | I. hard |
STATISTIEKEN
Andrea Gola | Mirko Martinez | |
1e Service % | 31/60 (52%) | 32/56 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/31 (58%) | 18/32 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/29 (55%) | 15/24 (63%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/56 (41%) | 26/60 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/116 (49%) | 59/116 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Gola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gola | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Mirko Martinez | |
0-0 | ||
Andrea Gola | 4-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Gola | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Mirko Martinez | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Andrea Gola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Andrea Gola | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Gola | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Andrea Gola | 1-5 | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Mirko Martinez | |
11-9 |
Italy
31.08.01, 22 Jaar
14134 $
31.08.01, 22 Jaar
14134 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Andrea Gola vs. Mirko Martinez - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | Kwalif. | Andrea Gola | Mirko Martinez | 6-3, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | M25 Trento | I. hard |
Andrea Gola form & Mirko Martinez form
Andrea Gola - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Rocco Piatti | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 7-63, 4-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iannis Miletich | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricio Alvarado | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Luciano Carraro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Benito Massacri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Porcu | 6-1, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Carlo Venturini | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-70, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. John Sperle | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Karl Friberg | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 6-2, 0-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail |
Mirko Martinez - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.05.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |