WEDSTRIJD
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Andrea Guerrieri | Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | M15 St. | I. hard |
STATISTIEKEN
Andrea Guerrieri | Bogdan Seleznev | |
1e Service % | 20/38 (53%) | 25/40 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/20 (75%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/18 (67%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 11/38 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/78 (67%) | 26/78 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Bogdan Seleznev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Bogdan Seleznev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Bogdan Seleznev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Guerrieri | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Bogdan Seleznev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Bogdan Seleznev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Bogdan Seleznev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Guerrieri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Bogdan Seleznev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Bogdan Seleznev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
18.04.02, 21 Jaar
18.04.02, 21 Jaar
Andrea Guerrieri vs. Bogdan Seleznev - onderlinge wedstrijden
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Andrea Guerrieri | Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 St. | I. hard |
Andrea Guerrieri form & Bogdan Seleznev form
Andrea Guerrieri - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Bogdan Seleznev - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Bass | 6-3, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natansh Mina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Guelfo Baldovinetti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yash Yadav | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ritabrata Sarkar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Artun Goenen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 1-2, - Bogdan Seleznev - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Dubrouski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 3-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Voblikov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yousef Khamis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Mykhailo Mossur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. George Gregoriou | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Malgaroli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Erastov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 1-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mahdi Elhamdaoui | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 2-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail |