WEDSTRIJD
13.05.22 | Kwartfinale | Andrea Pellegrino | Benjamin Bonzi | 3-6, 6-3, 6-4 | Bordeaux Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Pellegrino | Benjamin Bonzi | |
1e Service % | 55/90 (61%) | 50/78 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/55 (65%) | 41/50 (82%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/35 (69%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/78 (35%) | 30/90 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 7 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrea Pellegrino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
1-1 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Pellegrino | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 | Benjamin Bonzi | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Pellegrino vs. Benjamin Bonzi - onderlinge wedstrijden
13.05.22 | Kwartfinale | Andrea Pellegrino | Benjamin Bonzi | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Bordeaux Challenger | Clay |
20.07.16 | 2e ronde | Andrea Pellegrino | Benjamin Bonzi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Italy F21 | Clay |
Andrea Pellegrino form & Benjamin Bonzi form
Andrea Pellegrino - laatste wedstrijden
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
08.10.23 Halve finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - scratch | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Finale | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Halve finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail |
Benjamin Bonzi - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Jiri Vesely | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |