WEDSTRIJD
15.11.20 | Kwalif. | Andrea Pellegrino | Evgeny Karlovskiy | 7-65, 0-6, 6-2 | Ortisei Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Andrea Pellegrino | Evgeny Karlovskiy | |
1e Service % | 57/87 (66%) | 44/82 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/57 (61%) | 33/44 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/30 (40%) | 16/38 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/82 (40%) | 40/87 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/169 (47%) | 89/169 (53%) |
Dubbele fouten | 3 | 15 |
Aces | 7 | 15 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrea Pellegrino | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Pellegrino | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Andrea Pellegrino | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Pellegrino | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Pellegrino vs. Evgeny Karlovskiy - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | Kwalif. | Andrea Pellegrino | Evgeny Karlovskiy | 7-65, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
Andrea Pellegrino form & Evgeny Karlovskiy form
Andrea Pellegrino - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
08.10.23 Halve finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - scratch | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Finale | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Halve finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | wedstrijd detail |
Evgeny Karlovskiy - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-71, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-73, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 7-64, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rethin Pranav Senthil Kumar | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 4-5, - Evgeny Karlovskiy - scratch | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Williams | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | - Evgeny Karlovskiy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 7-64, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Alexander Blockx | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |