WEDSTRIJD
03.11.22 | 2e ronde | Andrea Picchione | Alexandr Binda | 6-70, 6-2, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Andrea Picchione | Alexandr Binda | |
1e Service % | 53/93 (57%) | 58/101 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/53 (68%) | 41/58 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/40 (58%) | 18/43 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/101 (42%) | 34/93 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/194 (52%) | 93/194 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 8 |
Aces | 8 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Picchione | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Picchione | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Picchione | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Picchione | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Picchione | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Andrea Picchione | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Andrea Picchione | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6 | ||
6-70 |
2 | ||
Andrea Picchione | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Andrea Picchione | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Picchione | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Picchione | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Picchione | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Picchione | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-A | ||
Andrea Picchione | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Picchione | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Picchione | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Picchione | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Picchione vs. Alexandr Binda - onderlinge wedstrijden
17.04.24 | 1e ronde | Andrea Picchione | Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
03.11.22 | 2e ronde | Andrea Picchione | Alexandr Binda | 6-70, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Andrea Picchione form & Alexandr Binda form
Andrea Picchione - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Facundo Juarez | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Bernardo Munk Mesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 7-65, 2-0, Federico Iannaccone - scratch | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benito Massacri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Alexandr Binda - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Gokberk Saritas | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 7-5, 3-0, Pavel Verbin - scratch | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maximo Oberto Calleri | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Hornung | 6-3, 6-78, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Amr Elsayed | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |