WEDSTRIJD
09.02.23 | 1e ronde | Andrea Picchione | Marc Ros Mesas | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Andrea Picchione | Marc Ros Mesas | |
1e Service % | 28/34 (82%) | 30/46 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/6 (83%) | 4/16 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/46 (57%) | 6/34 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Picchione | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Marc Ros Mesas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Picchione | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Marc Ros Mesas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Picchione | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Marc Ros Mesas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Picchione | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Marc Ros Mesas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Picchione | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Marc Ros Mesas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Picchione | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Marc Ros Mesas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Picchione | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Marc Ros Mesas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Picchione | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
22.09.03, 20 Jaar
22.09.03, 20 Jaar
Andrea Picchione vs. Marc Ros Mesas - onderlinge wedstrijden
09.02.23 | 1e ronde | Andrea Picchione | Marc Ros Mesas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Andrea Picchione form & Marc Ros Mesas form
Andrea Picchione - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Marc Ros Mesas - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Solano Fons | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Repkin | 6-2, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Markovits | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. John Sperle | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amirkhamza Nasridinov | 0-6, - Marc Ros Mesas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Ye Hongyu | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 1-6, 1-4, - Marc Ros Mesas - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Xavier Gabarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ebolum Pastor Nwokolo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Othman Ktiri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Friis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Civera Martinez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Aaron Cohen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mathieu Scaglia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F7 - Clay | ||||
16.03.18 | vs. David Ayguavives | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |