Romania
22.09.03, 20 Jaar
22.09.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
14.11.99, 24 Jaar
14.11.99, 24 Jaar
Andrei Cuceu vs. Pietro Pirolt - onderlinge wedstrijden
02.11.21 | Kwalif. | Andrei Cuceu | Pietro Pirolt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Andrei Cuceu form & Pietro Pirolt form
Andrei Cuceu - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Sergis Kyratzis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Levy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Slesarev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Rimoli | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Anas Bennour Dit Sahli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dhananjay Singh | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Henrik Bladelius | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Itamar Tapiro | 3-6, 7-62, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Granath | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Gabor Szoke | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Mintz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deian Alejandro Pana | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Pietro Pirolt - laatste wedstrijden
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Stehlik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Zimmermann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Palecek | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Salomone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Hoole | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Blum | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Greif | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Sanchez Vinas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jake Hersey | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 6-75, 7-66, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mauricio Astorga | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Krainer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F22 - Hard | ||||
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Andre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F21 - Hard | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. George Davies | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F20 - Hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Morais (ANG) | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. James Story | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Germany F12 - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sven Lemstra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austria F6 - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Tomic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |