WEDSTRIJD
18.10.22 | 1e ronde | Andrew Paulson | Joao Domingues | 6-3, 6-1 | Hamburg Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Andrew Paulson | Joao Domingues | |
1e Service % | 29/42 (69%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 18/34 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/53 (49%) | 9/42 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Joao Domingues | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrew Paulson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Joao Domingues | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrew Paulson | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Joao Domingues | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrew Paulson | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Joao Domingues | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrew Paulson | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Joao Domingues | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andrew Paulson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Joao Domingues | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrew Paulson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Joao Domingues | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrew Paulson | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Joao Domingues | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Andrew Paulson | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 | Joao Domingues | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrew Paulson vs. Joao Domingues - onderlinge wedstrijden
18.10.22 | 1e ronde | Andrew Paulson | Joao Domingues | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Hamburg Challenger | I. hard |
Andrew Paulson form & Joao Domingues form
Andrew Paulson - laatste wedstrijden
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |
Joao Domingues - laatste wedstrijden
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diogo Marques | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Batiste Guerra | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Alcala Gurri | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Hynek Barton | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Luke Simkiss | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Tiago Pereira | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Laaksonen | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | - Joao Domingues - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |