WEDSTRIJD
25.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Andrey Chepelev | Dominique Graf | 7-65, 5-7, 10-8 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.05.99, 24 Jaar
21.05.99, 24 Jaar
Andrey Chepelev vs. Dominique Graf - onderlinge wedstrijden
25.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Andrey Chepelev | Dominique Graf | 7-65, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Andrey Chepelev form & Dominique Graf form
Andrey Chepelev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |
Dominique Graf - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail |