WEDSTRIJD
07.04.21 | 1e ronde | Andrey Chepelev | Ivan Liutarevich | 6-0, 6-0 | M15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Andrey Chepelev | Ivan Liutarevich | |
1e Service % | 22/30 (73%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/22 (86%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 4/19 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/34 (74%) | 6/30 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/64 (77%) | 15/64 (23%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrey Chepelev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrey Chepelev | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Andrey Chepelev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrey Chepelev vs. Ivan Liutarevich - onderlinge wedstrijden
07.04.21 | 1e ronde | Andrey Chepelev | Ivan Liutarevich | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Shymkent | Clay |
Andrey Chepelev form & Ivan Liutarevich form
Andrey Chepelev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |
Ivan Liutarevich - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
11.08.22 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |