WEDSTRIJD
01.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anthony Genov | Andre Stewart | 6-0, 6-0 | M25 Faro | Hard |
STATISTIEKEN
Bulgaria
02.03.02, 22 Jaar
10431 $
02.03.02, 22 Jaar
10431 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
05.09.04, 19 Jaar
05.09.04, 19 Jaar
Anthony Genov vs. Andre Stewart - onderlinge wedstrijden
01.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anthony Genov | Andre Stewart | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Faro | Hard |
Anthony Genov form & Andre Stewart form
Anthony Genov - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 3-6, 0-1, - Anthony Genov - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-72, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Ceballos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Stefan Palosi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Federico Campana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Omar Brigida | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 2-0, Sami Ben Abdennibi - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Taketo Takamisawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Kostka | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-2, Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Toprak Avcibasi | 6-79, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teo Masera | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 4-6, 0-1, - Anthony Genov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Andre Stewart - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Schaefer | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Francisco Rocha | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 6-2, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 6-74, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diogo Coelho | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diogo Marques | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dhruva Mulye | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Soares | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artiom Dorofeev | 2-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas George Brun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keanu Elias Immler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
08.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivek Kolluru | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Amaro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-3, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sid Donarski | 2-6, 0-1, - Andre Stewart - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iago Dominguez Alvarez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |