WEDSTRIJD
30.09.20 | 1e ronde | Antoine Bellier | Strong Kirchheimer | 7-61, 6-4 | M15 Forbach | Carpet |
STATISTIEKEN
Antoine Bellier | Strong Kirchheimer | |
1e Service % | 34/57 (60%) | 38/59 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/34 (97%) | 31/38 (82%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/23 (70%) | 11/21 (52%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/59 (29%) | 8/57 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 14 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antoine Bellier | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Bellier | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Bellier | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Antoine Bellier | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Bellier | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Bellier | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Antoine Bellier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antoine Bellier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Antoine Bellier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Bellier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antoine Bellier | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antoine Bellier vs. Strong Kirchheimer - onderlinge wedstrijden
30.09.20 | 1e ronde | Antoine Bellier | Strong Kirchheimer | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Forbach | Carpet |
Antoine Bellier form & Strong Kirchheimer form
Antoine Bellier - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - scratch | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Strong Kirchheimer - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Samir Banerjee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Evan Zhu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Brandon Holt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-2, 5-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-5, 5-4, Evgeny Karlovskiy - scratch | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kiranpal Pannu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jonathan Sorbo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Ethan Quinn | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Burnett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Stefan Dostanic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-74, 6-3, 4-1, Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carter Pate | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Denis Kudla | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Alfredo Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |