INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antoine Escoffier vs. Louis Tessa - onderlinge wedstrijden
14.06.20 | 1e ronde | Antoine Escoffier | Louis Tessa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Antoine Escoffier form & Louis Tessa form
Antoine Escoffier - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - scratch | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Louis Tessa - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |