WEDSTRIJD
12.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Anton Desyatnik | Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | M15 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
17.06.98, 25 Jaar
11748 $
17.06.98, 25 Jaar
11748 $
Anton Desyatnik vs. Alexander Ovcharov - onderlinge wedstrijden
12.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Anton Desyatnik | Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Moscow | Clay |
Anton Desyatnik form & Alexander Ovcharov form
Anton Desyatnik - laatste wedstrijden
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Terence Das | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vinicius Saleme | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Monteiro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Roglan | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gregor Schwab | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jett Cole | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Manasov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Blekher | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Aryan Goveas | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 7-60, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Caleguer | 6-1, 5-7, 16-18 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Anas Fattar | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lamine Ouahab | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Sergio Martos Gornes | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Herin | 7-63, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail |
Alexander Ovcharov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |