Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
21.08.89, 34 Jaar
21.08.89, 34 Jaar
Antonio Campo vs. Jonathan Stenberg - onderlinge wedstrijden
19.06.17 | Kwalif. | Antonio Campo | Jonathan Stenberg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Italy F18 | Clay |
Antonio Campo form & Jonathan Stenberg form
Antonio Campo - laatste wedstrijden
M25+H Lesa - Clay | ||||
23.08.21 Kwalif. | vs. Federico Marchetti | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 0-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Genovese | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 L'Aquila - Clay | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Monti | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
07.07.21 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Adrian Obert | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Facundo Arias Bisso | 5-7, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Orso | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.21 Kwartfinale | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-3, - Antonio Campo - scratch | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Alberto Orso | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
10.04.21 Halve finale | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.21 Kwartfinale | vs. Sergey Fomin | 4-5, Sergey Fomin - scratch | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Civita-Telles | 4-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Yanais Laurent | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jonathan Stenberg - laatste wedstrijden
M25 Falun - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Johannus Monday | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-2, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Nicolas Kobelt | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thibaut Gadilhe | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kalmar - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Michael Minasyan | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Ramer Olofsson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jonkoping - I. hard | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Filip Ingemarson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Jan Zielinski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edis Nokic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Leevi Saatela | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Solberg | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Robin Thour | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Ornberg | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. John Harrison Richmond | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melker Isaksson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Oslo - I. hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Yitbarek | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sweden F5 - I. hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |