WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Aoran Wang | Raul Mireles Jimenez | 6-1, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mexico
14.12.01, 22 Jaar
14.12.01, 22 Jaar
Aoran Wang vs. Raul Mireles Jimenez - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Aoran Wang | Raul Mireles Jimenez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Aoran Wang form & Raul Mireles Jimenez form
Aoran Wang - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 0-3, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jinpeng Tang | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Jie Cui | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Li Tu | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
20.08.23 Kwalif. | vs. Hanwen Li | 5-7, 0-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Linang Xiao | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Bingyu Yu | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 2-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
02.07.23 Finale | vs. Yan Bai | 2-6, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | Xiaofei Wang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, 1-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Jeremy Jin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 1-2, - Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jeremy Jin | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |
Raul Mireles Jimenez - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Armin Albrecht | - Raul Mireles Jimenez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darrshan Suresh | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Grunewald | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoran Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gourav Gulia | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sushant Dabas | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Sanchez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 3-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Borba | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
04.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yu-Hsiang Su | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cancun - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Caporali | 3-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Cancun - Hard | ||||
07.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ajeet Rai | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Markovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carl Solik | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zandrix Acob | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |