WEDSTRIJD
31.03.21 | 1e ronde | Arjun Kadhe | Dominik Palan | 6-3, 6-4 | M15 New | Hard |
STATISTIEKEN
Arjun Kadhe | Dominik Palan | |
1e Service % | 33/49 (67%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/33 (85%) | 18/28 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/45 (42%) | 11/49 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arjun Kadhe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Dominik Palan | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Arjun Kadhe | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Dominik Palan | |
0-0, 0-15 | ||
Arjun Kadhe | 3-2 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
Arjun Kadhe | 4-2 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
5-2 | Dominik Palan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Arjun Kadhe | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dominik Palan | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arjun Kadhe | 1-1 | |
0-0, 40-0 | ||
Arjun Kadhe | 3-1 | |
0-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arjun Kadhe vs. Dominik Palan - onderlinge wedstrijden
31.03.21 | 1e ronde | Arjun Kadhe | Dominik Palan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 New | Hard |
25.03.21 | 2e ronde | Arjun Kadhe | Dominik Palan | 1-6, 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Pune | Hard |
17.04.19 | 1e ronde | Dominik Palan | Arjun Kadhe | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
Arjun Kadhe form & Dominik Palan form
Arjun Kadhe - laatste wedstrijden
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - scratch | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |
Dominik Palan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 0-1, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Collignon | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Li Tu | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-60, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Jie Cui | 3-6, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-69, 3-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |