WEDSTRIJD
01.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Artem Smirnov | Florian Broska | 6-1, 6-1 | Marburg Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Artem Smirnov | Florian Broska | |
1e Service % | 21/38 (55%) | 14/42 (33%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/21 (86%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/42 (60%) | 8/38 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Smirnov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Smirnov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Florian Broska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Smirnov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Artem Smirnov vs. Florian Broska - onderlinge wedstrijden
01.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Artem Smirnov | Florian Broska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Marburg Challenger | Clay |
Artem Smirnov form & Florian Broska form
Artem Smirnov - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
28.09.19 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
16.08.19 Halve finale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.19 Kwartfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.08.19 2e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
30.05.19 Kwartfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - scratch | wedstrijd detail | |
29.05.19 2e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.19 Halve finale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.19 Kwartfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 2e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Florian Broska - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Luca Potenza | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Luc Fomba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Christoph Negritu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Federico Cina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 6-2, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Filippo Romano | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jakub Paul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. John Sperle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Brunclik | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Umberto Giovannini | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |