WEDSTRIJD
28.08.20 | 1e ronde | Arthur De Greef | Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arthur De Greef | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Benjamin Lock | |
0-0 | ||
Arthur De Greef | 3-1 | |
4-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Arthur De Greef | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Arthur De Greef | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Arthur De Greef | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Arthur De Greef | 5-0 | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur De Greef vs. Benjamin Lock - onderlinge wedstrijden
28.08.20 | 1e ronde | Arthur De Greef | Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Arthur De Greef form & Benjamin Lock form
Arthur De Greef - laatste wedstrijden
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
18.08.20 2e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
12.03.20 3e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.20 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
18.02.20 2e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.20 2e ronde | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
11.01.20 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.20 Kwartfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.19 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |