WEDSTRIJD
10.11.21 | 1e ronde | Arthur Gea | Antoine Vincent | 6-3, 6-4 | M25 Villers | I. hard |
STATISTIEKEN
Arthur Gea | Antoine Vincent | |
1e Service % | 67/86 (78%) | 50/56 (89%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/67 (58%) | 30/50 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 1/6 (17%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/56 (45%) | 37/86 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/142 (52%) | 68/142 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Antoine Vincent | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur Gea | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Antoine Vincent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Gea | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Antoine Vincent | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Gea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Antoine Vincent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Gea | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Antoine Vincent | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arthur Gea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Antoine Vincent | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Gea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Antoine Vincent | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arthur Gea | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Antoine Vincent | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Gea | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Antoine Vincent | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Gea | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Antoine Vincent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
01.06.98, 25 Jaar
01.06.98, 25 Jaar
Arthur Gea vs. Antoine Vincent - onderlinge wedstrijden
10.11.21 | 1e ronde | Arthur Gea | Antoine Vincent | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Villers | I. hard |
Arthur Gea form & Antoine Vincent form
Arthur Gea - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 0-0, Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 6-0, 1-0, Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Johan Nikles | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gerald Melzer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Simon Knezevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Bautista Vilicich | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Manuel Plunger | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Michel Hopp | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Alastair Gray | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 2e ronde | vs. Jannik Maute | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rodrigo Alujas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 5-2, Jakub Nicod - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Younes Lalami Laaroussi | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Harry Wendelken | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Antoine Vincent - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. William Jucha | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Arsene Pougault | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Binet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Arthur Nagel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Loan Lestir | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-710, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Leo Lagarrigue | 6-73, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matthieu Chambonniere | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Martin | 7-64, 6-74, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Mikail Alimli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Kaczmarek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-62, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Vincent Schambil | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Jarzaguet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Adit Sinha | 7-68, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Virgili Berini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 7-65, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Puttergill | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Thomas George Brun | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |