WEDSTRIJD
07.03.23 | 1e ronde | Arthur Gea | Daniil Savelev | 6-0, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Arthur Gea | Daniil Savelev | |
1e Service % | 18/31 (58%) | 14/35 (40%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/18 (89%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/21 (19%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/35 (71%) | 7/31 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/66 (74%) | 17/66 (26%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arthur Gea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Gea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Gea | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Arthur Gea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Gea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Gea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Gea | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
28.12.00, 23 Jaar
28.12.00, 23 Jaar
Arthur Gea vs. Daniil Savelev - onderlinge wedstrijden
07.03.23 | 1e ronde | Arthur Gea | Daniil Savelev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Arthur Gea form & Daniil Savelev form
Arthur Gea - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 0-0, Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 6-0, 1-0, Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Johan Nikles | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gerald Melzer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Simon Knezevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Bautista Vilicich | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Manuel Plunger | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Michel Hopp | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Alastair Gray | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 2e ronde | vs. Jannik Maute | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rodrigo Alujas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 5-2, Jakub Nicod - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Younes Lalami Laaroussi | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Harry Wendelken | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Daniil Savelev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |