WEDSTRIJD
02.12.20 | 1e ronde | Arthur Reymond | Clement Tabur | 7-65, 6-73, 6-4 | M15 Madrid | Clay |
STATISTIEKEN
Arthur Reymond | Clement Tabur | |
1e Service % | 68/124 (55%) | 65/119 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/68 (63%) | 44/65 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 30/56 (54%) | 24/54 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/119 (43%) | 51/124 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 124/243 (51%) | 119/243 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Reymond | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur Reymond | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Reymond | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Arthur Reymond | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur Reymond | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur Reymond | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Clement Tabur | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arthur Reymond | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Reymond | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Reymond vs. Clement Tabur - onderlinge wedstrijden
02.12.20 | 1e ronde | Arthur Reymond | Clement Tabur | 7-65, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Madrid | Clay |
Arthur Reymond form & Clement Tabur form
Arthur Reymond - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Clement Tabur - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |