Arthur Reymond vs. Frane Nincevic 10.01.2021

Arthur Reymond vs. Frane Nincevic 10.01.2021 - M15 Manacor - confrontatie

WEDSTRIJD

10.01.211e ronde van de kwal.Arthur Reymond Frane Nincevic 6-3, 6-3 Spain M15 Manacor Hard

STATISTIEKEN

6-3

Arthur Reymond
France
02.04.99, 22 Jaar




634
43
22946 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
17.06.99, 22 Jaar







Frane Nincevic
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Arthur Reymond vs. Frane Nincevic - onderlinge wedstrijden

10.01.211e ronde van de kwal.Arthur ReymondFrane Nincevic6-3, 6-3 wedstrijd detailSpain M15 Manacor Hard

Arthur Reymond form & Frane Nincevic form

Arthur Reymond - laatste wedstrijden

France Pau Challenger - I. hard
15.11.21
Kwalif.
vs. Calvin Hemery6-71, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
14.11.21
1e ronde van de kwal.
vs. Thomaz Bellucci6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France Roanne Challenger - I. hard
07.11.21
1e ronde van de kwal.
vs. Alexey Vatutin2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
France M25 Toulouse - I. hard
19.10.21
1e ronde
vs. Antoine Bellier6-75, 6-78 nederlaagwedstrijd detail
France M25+H Rodez - I. hard
15.10.21
Kwartfinale
vs. Antoine Escoffier5-7, 7-65, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.10.21
2e ronde
vs. Arnaud Bovy6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
13.10.21
1e ronde
vs. Felix Corwin7-65, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France M25 Nevers - I. hard
10.10.21
Finale
vs. Viktor Durasovic2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
09.10.21
Halve finale
vs. Alexey Vatutin6-3, 6-73, 6-4 overwinningwedstrijd detail
08.10.21
Kwartfinale
vs. Antoine Bellier3-6, 6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
07.10.21
2e ronde
vs. Santiago Fa Rodriguez Taverna7-66, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
05.10.21
1e ronde
vs. Lilian Breut6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France M15 Forbach - Carpet
01.10.21
Kwartfinale
vs. Hazem Naow4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
30.09.21
2e ronde
vs. Lilian Breut6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
29.09.21
1e ronde
vs. Milan Welte6-1, 6-74, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France M25+H Plaisir - I. hard
16.09.21
2e ronde
vs. Thomas Laurent3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.09.21
1e ronde
vs. Johan Sebastien Tatlot2-6, 7-64, 7-60 overwinningwedstrijd detail
France Cassis Challenger - Hard
06.09.21
Kwalif.
vs. Giovanni Mpetshi Perricard6-73, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
05.09.21
1e ronde van de kwal.
vs. Tung-Lin Wu6-73, 5-2, Tung-Lin Wu - scratchoverwinningwedstrijd detail
France M25 Bagneres - Hard
01.09.21
1e ronde
vs. Arthur Fils3-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Belgium M15 Huy - Clay
26.08.21
2e ronde
vs. Arthur Fery4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.08.21
1e ronde
vs. Pierre Yves Bailly6-3, 3-6, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy M15 Pescara - Clay
22.08.21
Finale
vs. Alexis Gautier4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.08.21
Halve finale
vs. Riccardo Balzerani7-65, 1-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
20.08.21
Kwartfinale
vs. Jean Thirouin6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.08.21
2e ronde
vs. Fausto Tabacco6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
18.08.21
1e ronde
vs. Simone Spaccini6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy M25 Bolzano - Clay
04.08.21
2e ronde
vs. Marco Bortolotti4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
03.08.21
1e ronde
vs. Oscar Jose Gutierrez6-4, 3-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France M25 Uriage - Clay
14.07.21
1e ronde
vs. Otto Virtanen6-2, 3-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail

Frane Nincevic - laatste wedstrijden

Hungary M25 Budapest - Clay
29.09.21
1e ronde
vs. Peter Nagy0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Montenegro M15 Ulcinj - Clay
22.09.21
1e ronde
vs. Rrezart Cungu3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Montenegro M15 Ulcinj - Clay
13.09.21
2e ronde van de kwal.
vs. Stefano Reitano6-2, 4-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia M15 Bratislava - Clay
19.08.21
2e ronde
vs. Jan Satral1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
18.08.21
1e ronde
vs. Andrej Krajcik6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
17.08.21
Kwalif.
vs. Alfred Almasi6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
16.08.21
1e ronde van de kwal.
vs. Vitalii Shcherba6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Serbia M15 Novi - Clay
01.08.21
1e ronde van de kwal.
vs. Aleksandar Tomas6-4, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. M15 Doboj - Clay
15.07.21
2e ronde
vs. Peter Fajta6-4, 3-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
13.07.21
1e ronde
vs. Christoffer Solberg6-2, 7-65 overwinningwedstrijd detail
Slovenia M25 Velenje - Clay
06.07.21
Kwalif.
vs. Nemanja Malesevic4-6, 6-1, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
05.07.21
2e ronde van de kwal.
vs. Nicolas Bruna5-7, 7-67, 11-9 overwinningwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. M15 Sarajevo - Clay
02.06.21
1e ronde
vs. Mathieu Perchicot6-2, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia M15 Sibenik - Clay
17.05.21
2e ronde van de kwal.
vs. Nikola Basic7-68, 1-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
16.05.21
1e ronde van de kwal.
vs. Ante Toto6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Croatia Zagreb Challenger - Clay
09.05.21
1e ronde van de kwal.
vs. Ramkumar Ramanathan4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia M15 Sibenik - Clay
21.04.21
1e ronde
vs. Sebastian Prechtel0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia Split 2 - Clay
11.04.21
1e ronde van de kwal.
vs. Tristan Lamasine1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Croatia Zadar Challenger - Clay
24.03.21
2e ronde
vs. Sumit Nagal0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
22.03.21
1e ronde
vs. Mili Poljicak4-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Croatia M15 Rovinj - Clay
17.03.21
1e ronde
vs. Timo Legout0-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
16.03.21
Kwalif.
vs. Gian Marco Ortenzi6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.03.21
1e ronde van de kwal.
vs. Tim Heger7-66, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.03.21
2e ronde van de kwal.
vs. Louis Tessa6-4, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Croatia M15 Porec - Clay
07.03.21
1e ronde van de kwal.
vs. Yair Sarouk4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M15 Manacor - Hard
10.01.21
1e ronde van de kwal.
vs. Arthur Reymond3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M15 Manacor - Hard
06.01.21
1e ronde
vs. Marc Othman Ktiri3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.01.21
Kwalif.
vs. Peter Goldsteiner6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
04.01.21
2e ronde van de kwal.
vs. Robert Strombachs6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
03.01.21
1e ronde van de kwal.
vs. Milo Gazivoda7-611, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<