WEDSTRIJD
01.07.20 | 1e ronde | Arthur Reymond | Gabriel Petit | 4-6, 6-3, 10-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Gabriel Petit | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-3 | Gabriel Petit | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-4 | Gabriel Petit | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Arthur Reymond | 2-5 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-5 | Gabriel Petit | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Gabriel Petit | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
2-0 | Gabriel Petit | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-40 | ||
3-1 | Gabriel Petit | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Gabriel Petit | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Gabriel Petit | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
1-1 | Gabriel Petit | |
Arthur Reymond | 2-2 | |
4-2 | Gabriel Petit | |
Arthur Reymond | 4-3 | |
5-3 | Gabriel Petit | |
Arthur Reymond | 6-3 | |
7-3 | Gabriel Petit | |
Arthur Reymond | 8-4 | |
9-4 | Gabriel Petit | |
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Reymond vs. Gabriel Petit - onderlinge wedstrijden
01.07.20 | 1e ronde | Arthur Reymond | Gabriel Petit | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
04.09.19 | 1e ronde | Arthur Reymond | Gabriel Petit | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | M25 Bagneres | Hard |
Arthur Reymond form & Gabriel Petit form
Arthur Reymond - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |