WEDSTRIJD
19.02.20 | 1e ronde | Arthur Reymond | Michael Weindl | 6-3, 6-2 | M15 Oberhaching | I. hard |
STATISTIEKEN
Arthur Reymond | Michael Weindl | |
1e Service % | 43/62 (69%) | 34/43 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/43 (70%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 6/9 (67%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/43 (42%) | 21/62 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/105 (56%) | 46/105 (44%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Michael Weindl | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Arthur Reymond | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Michael Weindl | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michael Weindl | |
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Michael Weindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Arthur Reymond | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15 | ||
5-1 | Michael Weindl | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
18.07.95, 28 Jaar
18.07.95, 28 Jaar
Arthur Reymond vs. Michael Weindl - onderlinge wedstrijden
19.02.20 | 1e ronde | Arthur Reymond | Michael Weindl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Oberhaching | I. hard |
Arthur Reymond form & Michael Weindl form
Arthur Reymond - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Michael Weindl - laatste wedstrijden
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Peter Fajta | 6-3, 6-71, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Papounidis | 3-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matthias Bachinger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Dominik Boehler | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Stippler | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 6-73, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Calin Manda | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emir Sutekin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
24.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Liam Gavrielides | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 7-63, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Mate Voros | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Anze Arh | 6-3, 3-0, Anze Arh - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marvin Schramm | 3-2, Marvin Schramm - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 4-6, 7-65, 10-12 | wedstrijd detail | |
Tunisia F40 - Hard | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lochmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F39 - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Melik Feler | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Smirnov | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail |