WEDSTRIJD
02.02.21 | 1e ronde | Arthur Rinderknech | Jurij Rodionov | 6-4, 1-6, 6-1 | Quimper 2 | I. hard |
STATISTIEKEN
Arthur Rinderknech | Jurij Rodionov | |
1e Service % | 55/82 (67%) | 43/78 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/55 (73%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/27 (41%) | 17/35 (49%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/78 (38%) | 31/82 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/160 (51%) | 79/160 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 12 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Rinderknech | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Rinderknech | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Rinderknech | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Rinderknech | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Rinderknech | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arthur Rinderknech | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Rinderknech | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
3 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Rinderknech | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 | Jurij Rodionov | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Rinderknech vs. Jurij Rodionov - onderlinge wedstrijden
29.07.23 | Halve finale | Arthur Rinderknech | Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Zug Challenger | Clay |
11.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Jurij Rodionov | Arthur Rinderknech | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | Rotterdam | I. hard |
02.02.21 | 1e ronde | Arthur Rinderknech | Jurij Rodionov | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Quimper 2 | I. hard |
Arthur Rinderknech form & Jurij Rodionov form
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |
Jurij Rodionov - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Brandon Nakashima | 6-77, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Jack Draper | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.23 Kwartfinale | vs. Adrian Mannarino | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Jose Statham | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |