WEDSTRIJD
05.12.19 | 2e ronde | Arthur Rinderknech | Mirko Martinez | 6-4, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Arthur Rinderknech | Mirko Martinez | |
1e Service % | 39/61 (64%) | 47/66 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/66 (47%) | 20/61 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 8 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Rinderknech vs. Mirko Martinez - onderlinge wedstrijden
05.12.19 | 2e ronde | Arthur Rinderknech | Mirko Martinez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Arthur Rinderknech form & Mirko Martinez form
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |
Mirko Martinez - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.05.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |