WEDSTRIJD
14.09.21 | 1e ronde | Arthur Rinderknech | Tobias Kamke | 6-3, 3-6, 6-3 | Rennes Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Arthur Rinderknech | Tobias Kamke | |
1e Service % | 51/75 (68%) | 46/66 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/51 (80%) | 35/46 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/24 (58%) | 12/20 (60%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/66 (29%) | 20/75 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/141 (52%) | 67/141 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 15 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tobias Kamke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Tobias Kamke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Tobias Kamke | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Tobias Kamke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arthur Rinderknech | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Arthur Rinderknech | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 0-30 | ||
1-1 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Tobias Kamke | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Tobias Kamke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Rinderknech vs. Tobias Kamke - onderlinge wedstrijden
14.09.21 | 1e ronde | Arthur Rinderknech | Tobias Kamke | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Rennes Challenger | I. hard |
25.01.20 | Halve finale | Arthur Rinderknech | Tobias Kamke | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Rennes Challenger | I. hard |
Arthur Rinderknech form & Tobias Kamke form
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |
Tobias Kamke - laatste wedstrijden
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
21.06.22 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 3-6, - Tobias Kamke - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-77, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | - Tobias Kamke - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
18.04.22 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Roberto Quiroz | 7-64, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli 2 - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-710, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
25.10.21 1e ronde | vs. Andreas Seppi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
24.09.21 Kwartfinale | vs. Dominic Stricker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
04.09.21 Halve finale | vs. Lukas Lacko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |