WEDSTRIJD
11.01.22 | 1e ronde | Arthur Weber | Charlelie Cosnet | 6-4, 6-4 | M15+H Bagnoles | Clay |
STATISTIEKEN
Arthur Weber | Charlelie Cosnet | |
1e Service % | 37/57 (65%) | 39/65 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/37 (65%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/20 (65%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/65 (43%) | 20/57 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/122 (53%) | 57/122 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arthur Weber | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Weber | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Weber | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arthur Weber | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Weber | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Arthur Weber | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Weber | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Weber | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-4 | Charlelie Cosnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
01.02.03, 21 Jaar
01.02.03, 21 Jaar
Arthur Weber vs. Charlelie Cosnet - onderlinge wedstrijden
11.01.22 | 1e ronde | Arthur Weber | Charlelie Cosnet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15+H Bagnoles | Clay |
Arthur Weber form & Charlelie Cosnet form
Arthur Weber - laatste wedstrijden
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Charlelie Cosnet - laatste wedstrijden
M25 Columbus - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Robert Cash | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cassius Chinlund | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Arthur Nagel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stroebel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rudy Ceccon | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Loan Lestir | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Jip Van Assendelft | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Segundo Goity Zapico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Denis Constantin Spiridon | 2-6, 7-68, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Berta | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Christian Capacci | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Columbus - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Jack Anthrop | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 6-1, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Alec Deckers | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.01.22 Kwalif. | vs. Jannik Maute | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zvonimir Babic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
11.01.22 1e ronde | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Young Seok Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |