WEDSTRIJD
22.10.18 | Kwalif. | Arthur Weber | Ching-Mou Yu | 1-6, 6-2, 7-65 | Vietnam F4 | Hard |
STATISTIEKEN
Arthur Weber | Ching-Mou Yu | |
1e Service % | 64/99 (65%) | 65/101 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/64 (70%) | 48/65 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/35 (37%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 3/13 (23%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/101 (38%) | 41/99 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/200 (48%) | 104/200 (52%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 12 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Weber | 0-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Arthur Weber | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arthur Weber | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Weber | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
Arthur Weber | 0-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Arthur Weber | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Arthur Weber | 1-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Arthur Weber | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Ching-Mou Yu | |
4-2 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Weber | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Weber | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-4 | Ching-Mou Yu | |
3-5 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Weber | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Weber | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Weber vs. Ching-Mou Yu - onderlinge wedstrijden
22.10.18 | Kwalif. | Arthur Weber | Ching-Mou Yu | 1-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | Vietnam F4 | Hard |
Arthur Weber form & Ching-Mou Yu form
Arthur Weber - laatste wedstrijden
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ching-Mou Yu - laatste wedstrijden
M25 Tainan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 1-3, - Ching-Mou Yu - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Keisuke Saitoh | - Ching-Mou Yu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Yamato Sueoka | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liu Hui Retallick | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Seremban - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Jose Statham | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Chiang - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-5, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Piotr Galus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kaohsiung Challenger - Carpet | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 2-6, 1-3, - Ching-Mou Yu - scratch | wedstrijd detail |