WEDSTRIJD
21.03.22 | 2e ronde van de kwal. | Arthur Weber | Facundo Yunis | 6-2, 6-2 | M15 Marrakech | Clay |
STATISTIEKEN
Arthur Weber | Facundo Yunis | |
1e Service % | 29/51 (57%) | 32/49 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 20/51 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Weber | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Weber | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Weber | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Weber | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Weber | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.07.02, 21 Jaar
21.07.02, 21 Jaar
Arthur Weber vs. Facundo Yunis - onderlinge wedstrijden
21.03.22 | 2e ronde van de kwal. | Arthur Weber | Facundo Yunis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Marrakech | Clay |
Arthur Weber form & Facundo Yunis form
Arthur Weber - laatste wedstrijden
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Facundo Yunis - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ozan Baris | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jeremy Zhang | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Oliver Okonkwo | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Filip Apltauer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Einig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Stepan Baum | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Andre Dutine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Philip Florig | 7-67, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Robin Wolf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Piet Steveker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zian Vanderstappen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Capacci | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Terk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Aurel Ciocanu | 7-67, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
04.11.22 Kwartfinale | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |