WEDSTRIJD
10.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Artur Khairutdinov | Mark Tryakshin | 6-4, 6-1 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Kazakhstan
19.03.04, 20 Jaar
19.03.04, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
26.07.01, 22 Jaar
26.07.01, 22 Jaar
Artur Khairutdinov vs. Mark Tryakshin - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Artur Khairutdinov | Mark Tryakshin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
Artur Khairutdinov form & Mark Tryakshin form
Artur Khairutdinov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Marco De Rossi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Peniston | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Chekhov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Mark Tryakshin - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jing Long Weng | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Antonio Campo | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Konovalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Sidorov | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Can Zorlu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Abazov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Khairutdinov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |