Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
10.04.91, 32 Jaar
10.04.91, 32 Jaar
Arvid Nordquist vs. Darryl Hale - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | Kwalif. | Arvid Nordquist | Darryl Hale | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
Arvid Nordquist form & Darryl Hale form
Arvid Nordquist - laatste wedstrijden
M25 Naples - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Ling | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 4-3, - Arvid Nordquist - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Federico Agustin Gomez | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.11.23 2e ronde | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. John Hallquist Lithen | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 0-1, - Arvid Nordquist - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Tiago Silva | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Lui Maxted | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Colter Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Cash Hanzlik | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Connor Farren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huntsville - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Oren Vasser | 5-7, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Aidan Kim | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Tauheed Browning | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Sebastien Byng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Darryl Hale - laatste wedstrijden
M25 Columbus - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esunge Ndumbe | 2-6, 0-3, - Darryl Hale - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Memphis - Hard | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Kenta Miyoshi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliyahu Pinkney | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Neel Rajesh | 1-6, 1-5, - Darryl Hale - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
14.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 0-6, 0-3, - Darryl Hale - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Puello | 4-6, 2-5, - Darryl Hale - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emilio Samhan | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Columbus - I. hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Reece Yakubov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Courtney John Lock | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Albert Bisong Bikom | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Jebutu | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Yash Chaurasia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abah Ameh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Ivar Aramburu Contreras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Iowa - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Alfredo Perez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dillon Early | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Leighton Allen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Rajia | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sid Donarski | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Lucas Horve | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Vos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Sergey Bolotov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebulime Sware | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Sergey Bolotov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebulime Sware | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Muthu Senthilkumar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Accra - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Andrea Bessire | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
22.04.19 Kwalif. | vs. William Bushamuka | 1-6, 0-5, - Darryl Hale - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 Kwalif. | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |