WEDSTRIJD
31.08.20 | Kwalif. | Arvid Nordquist | Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 2-6, 10-5 | M15 Novomoskovsk | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
12.08.97, 26 Jaar
12.08.97, 26 Jaar
Arvid Nordquist vs. Vladyslav Gorodynskyi - onderlinge wedstrijden
31.08.20 | Kwalif. | Arvid Nordquist | Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Novomoskovsk | Clay |
Arvid Nordquist form & Vladyslav Gorodynskyi form
Arvid Nordquist - laatste wedstrijden
M25 Naples - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Ling | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 4-3, - Arvid Nordquist - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Federico Agustin Gomez | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.11.23 2e ronde | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. John Hallquist Lithen | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 0-1, - Arvid Nordquist - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Tiago Silva | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Lui Maxted | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Colter Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Cash Hanzlik | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Connor Farren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huntsville - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Oren Vasser | 5-7, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Aidan Kim | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Tauheed Browning | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Sebastien Byng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Vladyslav Gorodynskyi - laatste wedstrijden
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - scratch | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.05.19 Kwalif. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |