WEDSTRIJD
23.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Aziz Dadabaev | Philip Bachmaier | 6-2, 7-65 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Uzbekistan
01.09.02, 21 Jaar
01.09.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
30.10.96, 27 Jaar
30.10.96, 27 Jaar
Aziz Dadabaev vs. Philip Bachmaier - onderlinge wedstrijden
23.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Aziz Dadabaev | Philip Bachmaier | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Aziz Dadabaev form & Philip Bachmaier form
Aziz Dadabaev - laatste wedstrijden
M25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arystanbek Kaparov | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.12.22 Kwalif. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Stefan Vujic | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 0-6, 0-2, - Aziz Dadabaev - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alp Kemal Aksoy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Evans | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Minakov | 3-6, 1-4, - Aziz Dadabaev - scratch | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Shtengelov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alfred Almasi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Parsa Fakhrara | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.22 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Philip Bachmaier - laatste wedstrijden
M15 Aprilia - Clay | ||||
13.07.22 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Mostafa Moens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pecorella | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Ostapenkov | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maksym Dovhusha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Gravereau | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Marrakech - Clay | ||||
24.03.22 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Gregoire Jacq | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cosimo Banti | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.22 1e ronde | vs. Hamza Karmoussi | 5-7, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.22 Kwalif. | vs. Mohamed Alami | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dadabaev | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.01.22 1e ronde | vs. Maximus Jones | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Wojcik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Achondo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Tomic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |