WEDSTRIJD
11.09.20 | 1e ronde | Baran Cengiz | Boris Butulija | 4-6, 7-610, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
23.05.01, 22 Jaar
23.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Baran Cengiz vs. Boris Butulija - onderlinge wedstrijden
11.09.20 | 1e ronde | Baran Cengiz | Boris Butulija | 4-6, 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Baran Cengiz form & Boris Butulija form
Baran Cengiz - laatste wedstrijden
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Latinchev | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Martin Breysach | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Stefano Papagno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 6-1, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.22 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 1e ronde | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-3, - Baran Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Boris Butulija - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |