WEDSTRIJD
10.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Baran Cengiz | Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Turkey
23.05.01, 22 Jaar
23.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
15.02.00, 24 Jaar
15.02.00, 24 Jaar
Baran Cengiz vs. Dennis Dragomirov - onderlinge wedstrijden
10.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Baran Cengiz | Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Baran Cengiz form & Dennis Dragomirov form
Baran Cengiz - laatste wedstrijden
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Latinchev | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Martin Breysach | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Stefano Papagno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 6-1, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.22 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 1e ronde | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-3, - Baran Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Dennis Dragomirov - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Evgenios Vasilakis | 2-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Brett Winters | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Tetradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Gorban | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Janos Fekete | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wenzel Graski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Rohseano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Sklenka | Victor Sklenka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Hallquist Lithen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Ferrarolli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Schmitz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Andreja Petrovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |