Turkey
23.05.01, 22 Jaar
23.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
18.07.03, 20 Jaar
18.07.03, 20 Jaar
Baran Cengiz vs. Gokberk Saritas - onderlinge wedstrijden
22.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Gokberk Saritas | Baran Cengiz | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
22.12.20 | Kwalif. | Baran Cengiz | Gokberk Saritas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Baran Cengiz form & Gokberk Saritas form
Baran Cengiz - laatste wedstrijden
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Latinchev | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Martin Breysach | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Stefano Papagno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 6-1, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.22 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 1e ronde | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-3, - Baran Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Gokberk Saritas - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 6-74, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Henry Searle | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Beltran Rubio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 2e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 Kwalif. | vs. Ezequiel Monferrer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 7-64, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuito Sasaki | 7-64, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mete Koseoglu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bence Toth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calin Manda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |