WEDSTRIJD
04.04.22 | 2e ronde van de kwal. | Baran Cengiz | Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Turkey
23.05.01, 22 Jaar
23.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
02.09.02, 21 Jaar
02.09.02, 21 Jaar
Baran Cengiz vs. Ruben Hartig - onderlinge wedstrijden
04.04.22 | 2e ronde van de kwal. | Baran Cengiz | Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Baran Cengiz form & Ruben Hartig form
Baran Cengiz - laatste wedstrijden
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Latinchev | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Martin Breysach | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Stefano Papagno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 6-1, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.22 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 1e ronde | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-3, - Baran Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Ruben Hartig - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Baum | 1-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Tokar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Roche Alcaya | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Van Aken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Marte Martellato | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ivan Lopez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Renan Perdigao | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Samuel Brosset | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-72, 7-65, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | Moritz Schroeter - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 6-4, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliott Costa | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Lerby | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Stijn Slump | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |