WEDSTRIJD
30.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Baran Cengiz | S Mert Ozdemir | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
23.05.01, 22 Jaar
23.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
02.01.00, 24 Jaar
02.01.00, 24 Jaar
Baran Cengiz vs. S Mert Ozdemir - onderlinge wedstrijden
30.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Baran Cengiz | S Mert Ozdemir | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Baran Cengiz form & S Mert Ozdemir form
Baran Cengiz - laatste wedstrijden
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Latinchev | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Martin Breysach | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Stefano Papagno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 6-1, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.22 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 1e ronde | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-3, - Baran Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
S Mert Ozdemir - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 3-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Mika Lipp | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Krischke | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 6-2, 2-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Razvan Baiant | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Dessi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-74, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kanan Gasimov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dejan Mihajlovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Nicu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shu Matsuoka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mihail Ivanov | 2-6, 7-63, 10-12 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borislav Kirilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bancila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |